Equiline – akcesoria jeździeckie dla najbardziej wymagających

Włochy mają bardzo bogatą tradycję związaną z jeździectwem. W związku z tym dobrze wiadomo każdemu miłośnikowi jeździectwa, że państwo to znane jest z produkcji wysokiej jakości akcesoriów do jazdy konnej. Funkcjonują tam jedne z najbardziej znanych oraz uznawanych przedsiębiorstw zajmujących się produkcją doskonałej jakości sprzętu jeździeckiego. Wiele z nich ma dużą tradycję i dobrze ugruntowaną pozycję na arenie międzynarodowej, a ich nazwy są bez problemu kojarzone przez każdego miłośnika jeździectwa. W ostatnim czasie co raz częściej w sklepach jeździeckich możemy zetknąć się z produktami włoskiego producenta Equiline. Niektórzy doskonale wiedzą co kryje się pod tą marką, jednakże spora część polskich jeźdźców nie miała jeszcze kontaktu z rzeczami tego przedsiębiorstwa. Co prawda Equiline zostało założone dość dawno temu bo w roku 1980, ale na rynku światowym stało się bardziej znane w ostatnim czasie. Warto bliżej zaznajomić się z asortymentem tej firmy, ponieważ swoje towary robi ze starannością o najmniejsze szczegóły co czyni je wyjątkowymi.

czaprak bialy

Equiline zostało utworzone przez Paula Marchetto we wczesnych latach 80’. Misją przedsiębiorstwa jest produkowanie dla jeźdźców eleganckich, bezkompromisowej jakości akcesoriów do jazdy konnej wytwarzanych we włoskim designie oraz tworzonych na podstawie kombinacji innowacyjnych tworzyw z dużym doświadczeniem. Wszystko po to, żeby tworzyć rzeczy dla najbardziej wymagających klientów. Pierwszym produktem Equiline był innowacyjny pad pod siodło, który cechował się bardzo dobrą przewiewnością materiału, jak również świetnymi właściwościami tłumienia wibracji poprzez użycie nowatorskiego systemu ACS. Z czasem, w miarę nabywania doświadczenia i wiedzy przedsiębiorstwo rozszerzało swoją ofertę o szereg nowych rzeczy. Obecnie Equiline produkuje stroje jeździeckie, kompletny osprzęt dla konia oraz pozostałe akcesoria dla jeźdźców. Wszelkie z produktów Equiline odznaczają się bardzo wysoką jakością wykonania i zastosowaniem innowacyjnych materiałów. Sprawia to, że produkty Equiline są niezwykle ekskluzywne.

koszula

Warto zaznaczyć, że na tym nie kończy się ich unikalność. Firma jak na początku artykułu zaznaczono kładzie niezwykle silny nacisk na nowoczesność, dzięki czemu prowadzi różnego rodzaju badania koncentrujące się na właściwościach tkanin oraz anatomii jeźdźca oraz wierzchowca. Przez to wszystko na przestrzeni czasu firma opatentowała wiele technologii, które wykorzystuje w swych obecnych produktach. Zaowocowało to uzyskaniem bardzo dobrych cech użytkowych tych produktów. Seria odzieży podpisana nazwą X-Cool została stworzona ze specjalnego materiału zapewniającego doskonałe przyleganie i przepuszczalność dwukierunkową. Z kolei bryczesy z zaimplementowaną technologią X-Grip gwarantują zwiększoną przyczepność w siodle. Są to nie wszystkie z wykorzystywanych technologii. Wszystkie z nich mają na celu poprawę komfortu jeźdźca i konia oraz polepszenie wytrzymałości. Ciągły nacisk na te kwestie pozwolił znaleźć się Equiline w światowej czołówce przedsiębiorstw zajmujących się produkcją sprzętu jeździeckiego. Obecnie marce powierzyło zaufanie wielu światowej klasy jeźdźców, którzy dumnie reprezentują logo Equiline. Serdecznie zachęcamy każdego do zapoznania się z asortymentem tego producenta.

Posts created 49

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top